Beauty Center By Ann - Warszawa - Zarezerwuj Wizytę Online - Ceny, opinie, zdjęcia (2024)

Beauty Center By Ann

aleja Wilanowska 7, 02-765, Warszawa, Mokotów

5,0

813 opinii

aleja Wilanowska 7, 02-765, Warszawa, Mokotów

Przedsiębiorca

Usługi

  Popularne usługi

  • MANICURE Z BAZĄ KAUCZUKOWĄ

   180,00zł

   1g 30min

   kolor

   170,00zł

   1g 30min

   bez koloru

   190,00zł

   2g

   french

   200,00zł

   2g

   babyboomer

   210,00zł

   2g

   ombre

  • Pojedynczy zabieg LPG M6

   Endermologia- jest to zabieg z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury wyposażonej w dwie sterowane elektronicznie rolki w połączeniu z podciśnieniem. Aparat zasysa skórę tworząc fałd, który zwijany jest przez pierwszą, a rozwijany przez drugą rolkę. Powoduje to rozbicie złogów tłuszczowych, drenaż limfatyczny, poprawę elastyczności skóry i pobudzenie skóry do tworzenia włókien kolagenu i elastyny.WSKAZANIA DO ZABIEGU:CellulitNadmiar tkanki tłuszczowejSkóra wiotka, pozbawiona jędrnościObrzęki kończynPo zabiegach chirurgicznych (liposukcja, lifting)Sztywność mięśni, ich nadmierne napięcieEFEKTY:Wygładzenie cellulituRedukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej - zmniejszenie obwodu opracowywanego obszaruWymodelowanie sylwetkiUjędrnienie skóryLekkość kończynPoprawa krążeniaUelastycznienie bliznZabieg trwa 40 minut, podczas których skupiamy się na najbardziej problematycznych partiach ciała. Zalecana seria to minimum 10 zabiegów z częstotliwością 2,3 razy w tygodniu. Dla podtrzymania efektu zalecamy powtarzać zabieg raz w miesiącu.

   170,00zł

   45min

  • PEDICURE HYBRYDOWY

   Zarówno manicure, jak i pedicure hybrydowy stał się w ostatnim czasie bardzo modny. Popularność hybrydowego pedicure rośnie szczególnie w okresie letnim. Przecież to właśnie wtedy panie chętniej zakładają lekkie sandały lub buty z odkrytymi palcami. Warto, by stopy wyglądały w nich na zadbane. Dodatkowo regularne wykonywanie pedicure pozwala zregenerować stopy. To nie tylko zabieg mający na celu zadbanie o paznokcie, ale i o stopy, a szczególnie o pięty. Pedicure hybrydowy nie zajmuje wiele czasu. Pozwala się również odprężyć. Pedicure hybrydowy ma wiele zalet. Zaletą tego rodzaju zabiegu jest przede wszystkim wytrzymałość lakieru, który utrzymuje się znacznie dłużej niż zwykły lakier do paznokci. Paznokcie nie tylko stają się bardziej odp*rne na zarysowania czy złamania, ale i prezentują się oszałamiająco. Dodatkowo duży wybór lakierów hybrydowych oferowanych przez producentów sprawia, że panie mogą mieć naprawdę kolor jaki tylko chcą. To jednak nie koniec zalet pedicure hybrydowego, gdyż jego regularne wykonywanie pomaga zadbać także o kondycję stóp oraz pięt. Regularne ścieranie naskórka oraz stosowanie maseczek sprawi, że stopy staną się zdrowsze i bardziej zadbane. Panie nie będą musiały martwić się takimi dolegliwościami jak popękane, żółte pięty czy wrastające paznokcie. To szczególnie ważne w okresie letnim, kiedy zakładamy lekkie klapki lub sandały.

   190,00zł

   1g 30min

 • NOWOŚCI !!

  3 usługi

  • Przedłużanie paznokci ART DESIGN

   300,00zł

   3g

  • Uzupełnienie żelu ART DESIGN

   270,00zł

   3g

  • GELTIX wzmocnienie i szybkie uzupełnienie paznokci

   200,00zł

   1g 30min

 • KONSULTACJA

  1 usługa

  • ANALIZA STANU SKÓRY + PLAN ZABIEGOWY

   Na naszym pierwszym spotkaniu otrzymasz pełne zrozumienie stanu swojej skóry. Określamy konkretne defekty estetyczne , wypełniamy kartę klienta i inną dokumentacje medyczną. Omówimy plan leczenia i przeanalizujemy domową pielęgnację po zabiegach.

   100,00zł

   1g

 • PEELINGI

  3 usługi

  • HYALUAL Clarifying Peel

   Clarifying Peel - peeling oczyszczający: dla skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej.-Kwas salicylowy -Kwas mlekowy -Kwas cytrynowy -Kwas migdałowySpektrum działania pozwala na bardziej skuteczną i kompleksową korekcję problemów estetycznych, która uwzględnia indywidualne uwarunkowania skóry pacjenta.Efekry: Usuwa nadmiar sebum i oczyszcza pory Kontroluje objawy trądziku Zmniejsza częstotliwość i intensywność wysypek Zmniejsza bliznowacenie i przebarwienia pozapalne Poprawia pory Wygładza i poprawia teksturę skóry Ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne

   270,00zł

   1g

  • HYALUAL Glow Peel

   NOWOŚĆ W BEAUTY CENTER BYANNGLOW PEEL- zabieg rozwietlajaco-oczyszczajacy stworzony z połączenia-kwasu migdałowego , złuszcza i usuwa martwe komórki naskórka-kwasu mlekowego, nawilża nawadnianie i pobudza pracę kolagenu i elastyny-kwasu cytrynowego, wyrównuje koloryt wygładza i spowolnia procesy starzeniaEfekty:-przywrócenie promiennej i zdrowej skóry-wygladzenie struktury skóry-dzialanie antyoksydacyjne-> peelingi chemiczne stosuje się w celu odnowy naskórka, odświeżenia oraz zapobieganiu przebarwieniom i fotouszkodzeniu-> dlatego trzeba pamiętać, że nie tylko nawilżanie skóry jest istotne w pielęgnacji ale kluczowe jest też jej złuszczanie.

   270,00zł

   1g

  • ZABIEG PEELING INDYWIDUALNIE DOBRANY

   270,00zł+

   1g

 • STYMULATORY TKANKOWE

  7 usług

  • Electri 0,55% 1,5 ml

   Biorewitalizacja jest innowacyjną metodą, która pomaga skutecznie przeciwdziałać starzeniu się skóry i odbudowuje ją. Wywiera wpływ na wszystkie trzy podstawowe mechanizmy starzenia się skóry, czyli: reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skuteczne blokuje wolne rodniki, poprzez wpływ kwasu bursztynowego, zapobiega odwodnieniu skóry - działanie kwasu hialuronowego. Dla skutecznego przeprowadzenia procedury biorewitalizacji Hyalual Institute stworzył linię preparatów do iniekcji nowej generacji Electri®. Szczególną cechą tych preparatów jest unikalna formuła wykorzystująca synergiczne działanie bursztynianu sodowego i kwasu hialuronowego. Bursztynian Sodowy powoduje: aktywizację komórek do działania i hamuje procesy, prowadzące do ich śmierci, stymulację syntezy podstawowych białek strukturalnych skóry: kolagenu i elastyny, zwiększenie dostawy tlenu do tkanek. Działanie Bursztynianu Sodowego zapobiega starzeniu się skóry oraz regeneruje ją, a efektem tego jest: poprawa tekstury i wyglądu skóry, zwiększenie elastyczności i sprężystości, efekt liftingu, usunięcie przebarwień, zmniejszenie głębokości i rozmiaru zmarszczek, odżywienie skóry. Natomiast Kwas Hialuronowy zapobiega odwodnieniu skóry, a co za tym idzie nawilża ją wyrównując deficyt kwasu hialuronowego w tkankach. Kuracja preparatam Electri® powinna składać się z trzech zabiegów przeprowadzanych co dwa tygodnie. Do utrzymania efektu kurację powtórzyć po 6-9 miesiącach - 1 zabieg w miesiącu lub jeszcze jedna seria zabiegów. Techniki podawania: na twarz - liniowa na ciało - grudkowa. Wskazania: wiek pacjentów: od 25 roku życia nasilone zmiany związane z odwodnieniem skóry, zmianuj kolorytu i struktury, zaburzenie naczyniowego mikrokrążenia skóry właściwej, pogorszenie napięcia tkankowego, przebarwienie, drobne zmarszczki. Skład: Stężenie kwasu HA: 0,55% (5,5 mg/ml) Stężenie bursztynu: 1,6% (16 mg/ml)

   650,00zł

   1g 30min

   twarz

   650,00zł

   1g 30min

   Skóra głowy

   650,00zł

   1g 30min

   Dłoni

   650,00zł

   1g 30min

   Okolica oka

  • Xela Rederm 1,1 % 1ml

   Redermalizacja jest innowacyjną metodą, która pomaga skutecznie przeciwdziałać starzeniu się skóry i odbudowuje ją. Wywiera wpływ na wszystkie trzy podstawowe mechanizmy starzenia się skóry, czyli: reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skuteczne blokuje wolne rodniki, poprzez wpływ kwasu bursztynowego, zapobiega odwodnieniu skóry - działanie kwasu hialuronowego. Dla skutecznego przeprowadzenia procedury redermalizacji Hyalual Institute stworzył linię preparatów do iniekcji nowej generacji Xela Rederm®. Szczególną cechą tych preparatów jest unikalna formuła wykorzystująca synergiczne działanie bursztynianu sodowego i kwasu hialuronowego. Bursztynian Sodowy powoduje: aktywizację komórek do działania i hamuje procesy, prowadzące do ich śmierci, stymulację syntezy podstawowych białek strukturalnych skóry: kolagenu i elastyny, zwiększenie dostawy tlenu do tkanek. Działanie Bursztynianu Sodowego zapobiega starzeniu się skóry oraz regeneruje ją, a efektem tego jest: poprawa tekstury i wyglądu skóry, zwiększenie elastyczności i sprężystości, efekt liftingu, usunięcie przebarwień, zmniejszenie głębokości i rozmiaru zmarszczek, odżywienie skóry. Natomiast Kwas Hialuronowy zapobiega odwodnieniu skóry, a co za tym idzie nawilża ją wyrównując deficyt kwasu hialuronowego w tkankach. Kuracja preparatami Xela Rederm® powinna składać się z trzech zabiegów przeprowadzanych co dwa tygodnie. Do utrzymania efektu kurację powtórzyć po 6-9 miesiącach - 1 zabieg w miesiącu lub jeszcze jedna seria zabiegów. Techniki podawania - wyłącznie podskórnie, “na grudkę”. Wskazania: wiek pacjentów: 28 -35 lat korekcja pierwszych oznak starzenia - typ „zmęczona twarz”. W tym przypadku charakterystyczne są zmiany koloru cery, pierwsze dynamiczne zmarszczki zewnętrznego kącika oka, zmiana owalu twarzy czy powstanie bruzdy nosowo-wargowej hiperpigmentacja, zmiany potrądzikowe skóra tłusta, mieszana oraz sucha, obszary z cienką skórą przygotowanie oraz rehabilitacja przy zabiegach związanych z peelingiem głębokim i średniej głębokości przygotowanie oraz rehabilitacja przy zabiegach związanych z operacjami plastycznymi przygotowanie oraz rehabilitacja przy zabiegach związanych z fototerapią, przygotowanie oraz rehabilitacja przy zabiegach związanych z resurfacingiem laserowym Skład: Stężenie kwasu HA: 1,1% (11 mg/ml) Stężenie bursztynu: 1,6% (16 mg/ml)

   600,00zł

   1g 30min

   Twarz

   600,00zł

   1g 30min

   Dłoni

   600,00zł

   1g 30min

   Okolica oka

  • Xela Rederm 1,1% 2ML

   900,00zł

   1g 30min

  • Xela Rederm 1,8% 1 ML

   Redermalizacja jest innowacyjną metodą, która pomaga skutecznie przeciwdziałać starzeniu się skóry i odbudowuje ją. Wywiera wpływ na wszystkie trzy podstawowe mechanizmy starzenia się skóry, czyli: reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skuteczne blokuje wolne rodniki, poprzez wpływ kwasu bursztynowego, zapobiega odwodnieniu skóry - działanie kwasu hialuronowego. Dla skutecznego przeprowadzenia procedury redermalizacji Hyalual Institute stworzył linię preparatów do iniekcji nowej generacji Xela Rederm®. Szczególną cechą tych preparatów jest unikalna formuła wykorzystująca synergiczne działanie bursztynianu sodowego i kwasu hialuronowego. Bursztynian Sodowy powoduje: aktywizację komórek do działania i hamuje procesy, prowadzące do ich śmierci, stymulację syntezy podstawowych białek strukturalnych skóry: kolagenu i elastyny, zwiększenie dostawy tlenu do tkanek. Działanie Bursztynianu Sodowego zapobiega starzeniu się skóry oraz regeneruje ją, a efektem tego jest: poprawa tekstury i wyglądu skóry, zwiększenie elastyczności i sprężystości, efekt liftingu, usunięcie przebarwień, zmniejszenie głębokości i rozmiaru zmarszczek, odżywienie skóry. Natomiast Kwas Hialuronowy zapobiega odwodnieniu skóry, a co za tym idzie nawilża ją wyrównując deficyt kwasu hialuronowego w tkankach. Kuracja preparatami Xela Rederm® powinna składać się z trzech zabiegów przeprowadzanych co dwa tygodnie. Do utrzymania efektu kurację powtórzyć po 6-9 miesiącach - 1 zabieg w miesiącu lub jeszcze jedna seria zabiegów. Techniki podawania: na twarz - liniowa na ciało - grudkowa. Wskazania: wiek pacjentów: od 35 roku życia nasilone zmiany związane z wiekiem (atonia, atrofia, ptoza) zmarszczki (mimiczne oraz grawitacyjne) o różnej głębokości skóra sucha przygotowanie do plastyki konturowej. Skład: Stężenie kwasu HA: 1,8% (18 mg/ml) Stężenie bursztynu: 1,6% (16 mg/ml)

   700,00zł

   1g 30min

   Dłoni

   700,00zł

   1g 30min

   Twarz

  • Xela Rederm 1,8 % 2Ml

   1000,00zł

   1g 30min

 • MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY

  3 usługi

  • Mezoterapia skóry głowy Dermaheal 2 ml

   Dermaheal HL to produkt do mezoterapii skóry głowy, działający regenerująco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Dermaheal HL wspomaga odrastanie włosów, rewitalizując cebulki włosowe i stymulując krążenie krwi w tkankach skóry głowy. Ale Dermaheal HL jest pomocny także przy problemie z rzadkimi, cienkimi, pozbawionymi blasku włosami, ponieważ zwiększa ich gęstość oraz grubość. Pobudza do wzrostu i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy oraz skórę głowy. Kuracja preparatem powinna składać się z pięciu zabiegów przeprowadzanych co trzy tygodnie. Do utrzymania efektu kurację powtórzyć po 6-9 miesiącach - 1 zabieg w miesiącu lub jeszcze jedna seria zabiegów.

   300,00zł

   45min

  • Mezoterapia skóry głowy Dr. Cyj Hair Filler 1 ml

   Dr. Cyj to rewolucyjny produkty przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. W swoim składzie zawiera unikalną formułę peptydów i kwasu hialuronowego, dzięki czemu pobudzone zostaje krążenie, poprawione ukrwienie skóry głowy, a mieszki włosowe zostają odżywione. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko jego skład, ale także nowa, opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Właściwości: powstrzymuje wypadanie włosów, skuteczny w walce z alopecją, przyspiesza odrost włosów, pogrubia i zagęszcza włosy, pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy, rewitalizuje mieszki włosowe, pielęgnuje skórę głowy, wzmacnia włosy przed i po przeszczepie. Korzyści ze stosowanie Hair Fillera: optymalna ilość skoncentrowanego produktu (1ml) z opatentowaną technologią przedłużonego uwalniania składników aktywnych. Dogodna forma strzyka*wki gotowej do użycia. Minimalna bolesność zabiegu. Kuracja preparatem powinna składać się z trzech zabiegów przeprowadzanych co trzy tygodnie. Do utrzymania efektu kurację powtórzyć po 6-9 miesiącach - 1 zabieg w miesiącu lub jeszcze jedna seria zabiegów.

   600,00zł

   45min

  • Mezoterapia skóry głowy Elecrti 0.55% 1,5 ml

   Hyalual Electri 0.55% 1.5 ml to innowacyjny preparat do mezoterapii skóry i skóry głowy. Polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów. Mezoterapia skóry głowy z Electri 0.55% 1.5 ml to skuteczny sposób na ograniczenie łysienia, nadmiernego wypadania włosów oraz pobudzenie porostu nowych.

   650,00zł

   45min

 • PERFOSKIN HYALUAL 5ML

  2 usługi

  • Mezoterapia mikroigłowa PerfoSkin complex (Ciało)

   Mezoterapia mikroigłowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na swoją innowacyjność. Polega na mechanicznym nakłuwaniu poszczególnych warstw skóry za pomocą sterylnych igieł o niewielkiej grubości. Technika ta pozwala na kontrolowane uszkadzanie naskórka prowadzące do powstawania miejscowych mikrourazów oraz ich delikatnego krwawienia. W ten sposób zostają aktywowane procesy regeneracyjne naskórka. Płytki krwi przedostają się do przestrzeni pozanaczyniowej, gdzie produkują białka wpływające na pobudzenie komórek do procesów regeneracyjnych. W konsekwencji zostają uwolnione czynniki wzrostu stymulujące fibroblasty i keratynocyty do syntezy wewnętrznego kolagenu oraz elastyny. Reakcje te prowadzą do zwiększenia elastyczności komórek oraz tkanek, przez co cera staje się jędrniejsza i bardziej plastyczna.PerfoSkin- to nowa generacja frakcyjnego odmładzania m.in. twarz ,szyja ,dekolt , brzuch , ramiona, plecy , pośladki , uda. Łączy w sobie naturalną odnowę skóry , klasyczne mikronakłuwanie oraz bardzo skuteczną technologię Double Synergic Effect. Zabieg trwa tylko 15 minut i już po tym czasie można zauważyć oszałamiające efekty. A Wszystko to dzięki powstaniu na bazie iniekcji ok 6000 mikrokanałów, które rozpoczną proces neokologenezy ( zwiększając siłę i elastyczność skóry) oraz pomogą w dostarczeniu do skóry właściwej substancji czynnej kwasu hialuronowego i bursztynowego. Perfoskin nie wymaga specjalnego przygotowania ani rekonwalescencji.

   799,00zł

   1g

   Plecy

   799,00zł

   1g

   Ramiona

   799,00zł

   1g

   Pośladki

   799,00zł

   1g

   Uda

  • Mezoterapia mikroigłowa PerfoSkin complex (Twar...

   Mezoterapia mikroigłowa PerfoSkin complex (Twarz,szyja,dekolt)Mezoterapia mikroigłowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na swoją innowacyjność. Polega na mechanicznym nakłuwaniu poszczególnych warstw skóry za pomocą sterylnych igieł o niewielkiej grubości. Technika ta pozwala na kontrolowane uszkadzanie naskórka prowadzące do powstawania miejscowych mikrourazów oraz ich delikatnego krwawienia. W ten sposób zostają aktywowane procesy regeneracyjne naskórka. Płytki krwi przedostają się do przestrzeni pozanaczyniowej, gdzie produkują białka wpływające na pobudzenie komórek do procesów regeneracyjnych. W konsekwencji zostają uwolnione czynniki wzrostu stymulujące fibroblasty i keratynocyty do syntezy wewnętrznego kolagenu oraz elastyny. Reakcje te prowadzą do zwiększenia elastyczności komórek oraz tkanek, przez co cera staje się jędrniejsza i bardziej plastyczna.PerfoSkin- to nowa generacja frakcyjnego odmładzania m.in. twarz ,szyja ,dekolt , brzuch , ramiona, plecy , pośladki , uda. Łączy w sobie naturalną odnowę skóry , klasyczne mikronakłuwanie oraz bardzo skuteczną technologię Double Synergic Effect. Zabieg trwa tylko 15 minut i już po tym czasie można zauważyć oszałamiające efekty. A Wszystko to dzięki powstaniu na bazie iniekcji ok 6000 mikrokanałów, które rozpoczną proces neokologenezy ( zwiększając siłę i elastyczność skóry) oraz pomogą w dostarczeniu do skóry właściwej substancji czynnej kwasu hialuronowego i bursztynowego. Perfoskin nie wymaga specjalnego przygotowania ani rekonwalescencji.

   799,00zł

   1g

 • DR.PEN ULTIMA A10 ( mezoterapia mikroigłowa)

  2 usługi

  • Dermapen Dr.Pen

   Mezoterapia mikroigłowa DR.PEN pozwala na bezbolesne wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry, z wybraną prędkością oraz głębokością nakłucia.Urządzenie wykorzystujące jednorazowe cartridge z mikroigłami, które powodują mikrouszkodzenia skóry dzięki czemu możemy w sposób sterylny, bezpieczny i bezbolesny wprowadzić składniki aktywne takie jak: kwas hialuronowy, witaminę C .Precyzyjna regulacja głebokości nakłuć od 0,25 mm do 2,5 mm oraz jednorazowe kartridże z różną ilością igieł. Parametry te pozwalają w pełni kontrolować siatkę nakłuć. Maksymalna liczba nakłuć - 22 000 / minutę.Zabieg pobudza i stymuluje naskórek, a jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, pobudza to naturalne procesy regeneracji skóry.Jak działa DR.PEN ?Poprzez mikro-nakłucia pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze dzięki czemu stymuluje jej tym samym zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny powodując że skóra staje się jędrna, blizny są stopniowo spłycane, a zmarszczki wygładzone jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy.Zastosowanie podczas mezoterapii mikroigłowej:spłycanie zmarszczek,wizualna redukcja blizn,wspomaganie przy leczeniu trądziku,redukcja przebarwień,przeciwdziałanie łysieniu/wypadaniu włosów,wizualna redukcja rozstępów i cellulitu.Zalety stosowania:krótki czas zabiegu,precyzja zabiegu,solidne wykonanie,praca w trybie przewodowym oraz bezprzewodowym,mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta,szybki czas rekonwalescencji,brak trwałych obrażeń,brak siniaków, zakażeń, przebarwień lub innych powikłań skórnych,wysoka absorpcja składników aktywnych wprowadzanych preparatów,dla prawie wszystkich rodzajów skóry, nakłuwanie skóry właściwej bez jej uszkadzania,poprawa zauważalna w ciągu kilku dni od pierwszego zabiegu.

   500,00zł

   1g

   Mezokoktajl twarz + szyja

   700,00zł

   1g

   Prederm hyalual kwas bursztynowy twarz + szyja + dekolt

   500,00zł

   1g

   dives hydra royal twarz + szyja

  • Dermapen Dr.Pen zabieg indywidualnie dobrany

   Zabieg indywidualnie dobrany do potrzeb skóry.Zabieg polega na wprowadzeniu urządzeniem o nazwie Dr. Pen ultima odpowiedniej ampułki.

   500,00zł+

   1g

 • ENDERMOLOGIA LPG Cellu M6

  7 usług

  • Pojedynczy zabieg LPG M6

   Endermologia- jest to zabieg z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury wyposażonej w dwie sterowane elektronicznie rolki w połączeniu z podciśnieniem. Aparat zasysa skórę tworząc fałd, który zwijany jest przez pierwszą, a rozwijany przez drugą rolkę. Powoduje to rozbicie złogów tłuszczowych, drenaż limfatyczny, poprawę elastyczności skóry i pobudzenie skóry do tworzenia włókien kolagenu i elastyny.WSKAZANIA DO ZABIEGU:CellulitNadmiar tkanki tłuszczowejSkóra wiotka, pozbawiona jędrnościObrzęki kończynPo zabiegach chirurgicznych (liposukcja, lifting)Sztywność mięśni, ich nadmierne napięcieEFEKTY:Wygładzenie cellulituRedukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej - zmniejszenie obwodu opracowywanego obszaruWymodelowanie sylwetkiUjędrnienie skóryLekkość kończynPoprawa krążeniaUelastycznienie bliznZabieg trwa 40 minut, podczas których skupiamy się na najbardziej problematycznych partiach ciała. Zalecana seria to minimum 10 zabiegów z częstotliwością 2,3 razy w tygodniu. Dla podtrzymania efektu zalecamy powtarzać zabieg raz w miesiącu.

   170,00zł

   45min

  • Program Drenaż LPG

   170,00zł

   40min

  • Seria 10 zabiegów LPG

   Do każdego pakietu strój gratis.Endermologia- jest to zabieg z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury wyposażonej w dwie sterowane elektronicznie rolki w połączeniu z podciśnieniem. Aparat zasysa skórę tworząc fałd, który zwijany jest przez pierwszą, a rozwijany przez drugą rolkę. Powoduje to rozbicie złogów tłuszczowych, drenaż limfatyczny, poprawę elastyczności skóry i pobudzenie skóry do tworzenia włókien kolagenu i elastyny.WSKAZANIA DO ZABIEGU:CellulitNadmiar tkanki tłuszczowejSkóra wiotka, pozbawiona jędrnościObrzęki kończynPo zabiegach chirurgicznych (liposukcja, lifting)Sztywność mięśni, ich nadmierne napięcieEFEKTY:Wygładzenie cellulituRedukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej - zmniejszenie obwodu opracowywanego obszaruWymodelowanie sylwetkiUjędrnienie skóryLekkość kończynPoprawa krążeniaUelastycznienie bliznZabieg trwa 40 minut, podczas których skupiamy się na najbardziej problematycznych partiach ciała. Zalecana seria to minimum 10 zabiegów z częstotliwością 2,3 razy w tygodniu. Dla podtrzymania efektu zalecamy powtarzać zabieg raz w miesiącu.

   1600,00zł

   45min

  • Seria 15 zabiegów LPG

   Do każdego pakietu strój gratis.Endermologia- jest to zabieg z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury wyposażonej w dwie sterowane elektronicznie rolki w połączeniu z podciśnieniem. Aparat zasysa skórę tworząc fałd, który zwijany jest przez pierwszą, a rozwijany przez drugą rolkę. Powoduje to rozbicie złogów tłuszczowych, drenaż limfatyczny, poprawę elastyczności skóry i pobudzenie skóry do tworzenia włókien kolagenu i elastyny.WSKAZANIA DO ZABIEGU:CellulitNadmiar tkanki tłuszczowejSkóra wiotka, pozbawiona jędrnościObrzęki kończynPo zabiegach chirurgicznych (liposukcja, lifting)Sztywność mięśni, ich nadmierne napięcieEFEKTY:Wygładzenie cellulituRedukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej - zmniejszenie obwodu opracowywanego obszaruWymodelowanie sylwetkiUjędrnienie skóryLekkość kończynPoprawa krążeniaUelastycznienie bliznZabieg trwa 40 minut, podczas których skupiamy się na najbardziej problematycznych partiach ciała. Zalecana seria to minimum 10 zabiegów z częstotliwością 2,3 razy w tygodniu. Dla podtrzymania efektu zalecamy powtarzać zabieg raz w miesiącu.

   2400,00zł

   45min

  • Seria 20 zabiegów LPG

   Do każdego pakietu strój gratis.Endermologia- jest to zabieg z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury wyposażonej w dwie sterowane elektronicznie rolki w połączeniu z podciśnieniem. Aparat zasysa skórę tworząc fałd, który zwijany jest przez pierwszą, a rozwijany przez drugą rolkę. Powoduje to rozbicie złogów tłuszczowych, drenaż limfatyczny, poprawę elastyczności skóry i pobudzenie skóry do tworzenia włókien kolagenu i elastyny.WSKAZANIA DO ZABIEGU:CellulitNadmiar tkanki tłuszczowejSkóra wiotka, pozbawiona jędrnościObrzęki kończynPo zabiegach chirurgicznych (liposukcja, lifting)Sztywność mięśni, ich nadmierne napięcieEFEKTY:Wygładzenie cellulituRedukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej - zmniejszenie obwodu opracowywanego obszaruWymodelowanie sylwetkiUjędrnienie skóryLekkość kończynPoprawa krążeniaUelastycznienie bliznZabieg trwa 40 minut, podczas których skupiamy się na najbardziej problematycznych partiach ciała. Zalecana seria to minimum 10 zabiegów z częstotliwością 2,3 razy w tygodniu. Dla podtrzymania efektu zalecamy powtarzać zabieg raz w miesiącu.

   2900,00zł

   45min

 • STYLIZACJA PAZNOKCI

  4 usługi

  • Przedłużanie paznokci

   WAŻNE! Jeżeli chcesz wykonać stylizację ze zdobieniem, poinformuj nas o tym wybierając odpowiednią pozycję - “zdobienie paznokci”, “przedłużenie paznokci french”, “przedłużenie paznokci babyboomer”, “przedłużenie paznokci ombre”, tym samym rezerwując dodatkowy czas na wykonanie danej usługi. Możesz dodatkowo w wiadomości napisać, o jakim zdobieniu marzysz.Metoda żelowa to najpopularniejszy sposób na przedłużenie paznokci. Każda z nas może mieć już teraz paznokcie twarda jak “diament”. Jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet ze słabymi, wolno rosnącymi paznokciami. Do wykonania manicure żelowego potrzebna jest lampa LED lub UV, która za pomocą światła utwardza żel nałożony na płytkę paznokcia. Manicure żelowy pozwala uzyskać paznokcie o naturalnym wyglądzie — subtelne i delikatne.Manicure żelowy sprawdzi się na krótki zaniedbanych paznokciach. Dzięki niemu nadamy odpowiedni ksztal i wydłużymy paznokcie. Uzyskamy taki efekt o jakim marzylysmy zawsze.

   250,00zł

   2g 30min

   kolor

   260,00zł

   2g 30min

   french

   240,00zł

   2g 30min

   bez koloru

   280,00zł

   2g 30min

   babyboomer

   290,00zł

   3g

   ombre

  • Usunięcie żelu

   Zabieg polega na usunięciu masy żelowej oraz skrócenie paznokci .

   70,00zł

   1g

  • Uzupełnienie żelu

   WAŻNE! Jeżeli chcesz wykonać stylizację ze zdobieniem, poinformuj nas o tym wybierając odpowiednią pozycję - “zdobienie paznokci”, “uzupełnienie żelu french”, ““uzupełnienie żelu babyboomer”, “uzupełnienie żelu ombre”, tym samym rezerwując dodatkowy czas na wykonanie danej usługi. Możesz dodatkowo w wiadomości napisać, o jakim zdobieniu marzysz.

   200,00zł

   2g

   kolor

   190,00zł

   2g

   bez koloru

   210,00zł

   2g

   french

   220,00zł

   2g

   babyboomer

   250,00zł

   2g 30min

   ombre

  • Zdobienie paznokci

   wzory geometryczne, fale, kropki, kreski, drobne rysunki, malowanie postaci, folie, cekiny, cyrkonie, brokaty (cena uzależniona od stopnia trudności zdobienia)

   10,00zł+

   30min

 • MANICURE

  5 usług

  • MANICURE HYBRYDOWY

   150,00zł

   1g 15min

   kolor

   170,00zł

   1g 30min

   french

   170,00zł

   1g 30min

   babyboomer

   180,00zł

   2g

   ombre

  • MANICURE KLASYCZNY

   Manicure jest dla kobiety czymś więcej niż klasycznym malowaniem paznokci. Manicure to sztuka pielęgnacji i stylizacji paznokci. Potraktuj manicure jak odprężającą chwilę dla siebie. Regularnie piłuj paznokcie, wycinaj skórki i nawilżaj płytkę, a na zawsze pozbędziesz się problemu nieestetycznych dłoni. Na idealnie przygotowanej płytce paznokcia możesz położyć ulubiony lakier, odżywkę lub wykonać odżywczy manicure japoński.

   110,00zł

   1g

   z malowaniem

   90,00zł

   1g

   japoński

   110,00zł

   1g

   vinylowy

   80,00zł

   1g

   z odżywką

  • MANICURE Z BAZĄ KAUCZUKOWĄ

   180,00zł

   1g 30min

   kolor

   170,00zł

   1g 30min

   bez koloru

   190,00zł

   2g

   french

   200,00zł

   2g

   babyboomer

   210,00zł

   2g

   ombre

  • Naprawa 1 paznokcia

   25,00zł

   30min

  • usunięcie hybrydy

   Zabieg polega na usunięciu hybrydy , skrócenie paznokci.

   50,00zł

   1g

 • PEDICURE

  5 usług

  • PEDICURE HYBRYDOWY

   Zarówno manicure, jak i pedicure hybrydowy stał się w ostatnim czasie bardzo modny. Popularność hybrydowego pedicure rośnie szczególnie w okresie letnim. Przecież to właśnie wtedy panie chętniej zakładają lekkie sandały lub buty z odkrytymi palcami. Warto, by stopy wyglądały w nich na zadbane. Dodatkowo regularne wykonywanie pedicure pozwala zregenerować stopy. To nie tylko zabieg mający na celu zadbanie o paznokcie, ale i o stopy, a szczególnie o pięty. Pedicure hybrydowy nie zajmuje wiele czasu. Pozwala się również odprężyć. Pedicure hybrydowy ma wiele zalet. Zaletą tego rodzaju zabiegu jest przede wszystkim wytrzymałość lakieru, który utrzymuje się znacznie dłużej niż zwykły lakier do paznokci. Paznokcie nie tylko stają się bardziej odp*rne na zarysowania czy złamania, ale i prezentują się oszałamiająco. Dodatkowo duży wybór lakierów hybrydowych oferowanych przez producentów sprawia, że panie mogą mieć naprawdę kolor jaki tylko chcą. To jednak nie koniec zalet pedicure hybrydowego, gdyż jego regularne wykonywanie pomaga zadbać także o kondycję stóp oraz pięt. Regularne ścieranie naskórka oraz stosowanie maseczek sprawi, że stopy staną się zdrowsze i bardziej zadbane. Panie nie będą musiały martwić się takimi dolegliwościami jak popękane, żółte pięty czy wrastające paznokcie. To szczególnie ważne w okresie letnim, kiedy zakładamy lekkie klapki lub sandały.

   190,00zł

   1g 30min

  • PEDICURE HYBRYDOWY FRENCH

   200,00zł

   1g 30min

  • PEDICURE KLASYCZNY

   zabieg ten polega na wymoczeniu stóp w aromatycznej soli, skróceniu paznokci, wycięciu skórek oraz malowaniu klasycznym, vinylowym lakierem, odżywką lub wykonaniu odżywczego pedicure japońskiego.

   170,00zł

   1g 30min

   vinylowy

   170,00zł

   1g 30min

   z malowaniem

   160,00zł

   1g 30min

   japoński

   150,00zł

   1g 30min

   z odżywką

  • PEDICURE KWASOWY (callus peel)

   Twarda i popękaną skóra stóp to problem wielu z nas. Zrogowaciały naskórek jest nieestetyczna, a w zaawansowanym stopniu jest źródłem dyskomfortu. Pedicure kwasowy przynosi natychmiastowy i długotrwały efekt.CZYM RÓŻNI SIĘ PEDICURE KWASOWY OD ZEYKŁEGO ? Klasyczny pedicure kosmetyczny to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny przywracający piękny wygląd stopom oraz paznokciom. Tego typu zabieg przynosi ulgę zmęczonym stopom, poprawia wygląd paznokci i nawilża skórę.Pedicure kwasowy (zwany też callus peel) obejmuje szerszy zakres pielęgnacji. Podczas zabiegu niweluje się problem pękających pięt. Usuwanie zrogowacenia uzupełnienione jest tutaj zabiegiem złuszczającym opartym na naturalnych kwasach : cytrusowych , winny oraz mleczny , które pozwalają skutecznie i szybko usunąć zalegający naskórek.KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z KWASOWEGO PEDICURE ?Praktycznie każdy. Polecany jest osobą mających problem z nagromadzonym naskórkiem i pękającymi piętami. Przeciwskazania do jego wykonania to : - ciąża , laktacja - cukrzyca, skaleczenia - grzybica oraz łuszczyce stóp.EFEKT PEDICURE KWASOWEGO ?Efekt gładkich stóp utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku klasycznego pedicure. Ma właściwości nie tylko upiększające ale również lecznicze.JAK CZĘSTO MOŻNA KORZYSTAĆ Z TEGO ZABIEGU?Zalecana przerwa między sesjami pedicure kwasowego to ok - 3 tygodnie.

   190,00zł

   1g 30min

   japoński

   190,00zł

   1g 30min

   klasyczny

   190,00zł

   1g 30min

   vinylowy

   180,00zł

   1g 30min

   z odżywką

   220,00zł

   1g 30min

   french

   200,00zł

   1g 30min

   hybrydowy

  • PÓŁ PEDICURE

   zabieg ten polega na wymoczeniu stóp w aromatycznej soli, skróceniu paznokci ,wycięciu skórek i malowaniu lub opracowanie stopy frezarką.

   130,00zł

   1g

   opracowanie podeszwy

   150,00zł

   1g

   japoński

   150,00zł

   1g

   klasyczny

   130,00zł

   1g

   z odżywką

   160,00zł

   1g

   hybrydowy

   150,00zł

   1g

   kwasowy (opracowanie podeszwy)

   150,00zł

   1g

   vinylowy

 • KOMPLETY ( Pakiety Deluxe)

  4 usługi

  • Komplet! Manicure + Pedicure hybrydowy

   Manicure i Pedicure ze zwykła bazą ( cena obejmuje jednen kolor ) zdobienia są dodatkowo płatne. W pakiecie zapłacisz mniej

   320,00zł

   3g

  • Komplet! Manicure z bazą kauczukową + pedicure ...

   Komplet! Manicure z bazą kauczukową + pedicure hybrydowy Manicure z bazą kauczukowa + pedicure hybrydowy ( cena obejmuje jeden kolor ) zdobienia dodatkowo płatne. W pakiecie zapłacisz mniej.

   350,00zł

   3g

  • Komplet! Manicure klasyczny + Pedicure klasyczny

   Manicure klasyczny + Pedicure klasyczny jeden kolor. W pakiecie zapłacisz mniej.

   260,00zł

   3g

  • Komplet ! Manicure z odżywką + Pedicure z odżywką

   Manicure z odżywką + Pedicure z odżywką - w pakiecie zapłacisz mniej

   210,00zł

   2g 30min

 • MAKE UP

  5 usług

  • Makijaż Halloween

   250,00zł

   1g 30min

  • Makijaż wieczorowy/okolicznościowy

   Jest to makijaż trwały , wyrazisty , podkreślający urodę ( m.in. smokey eye , nude ,spotlight , foxy eye , cut crease)Do wyboru rzęsy na pasku lub pojedyncze kępki

   250,00zł

   1g 15min

  • Lekcja makijażu (indywidualna)

   650,00zł

   4g

  • Pakiet makijaż + stylizacja włosów na sucho

   350,00zł

   2g

  • Makijaż ślubny

   350,00zł

   1g 30min

 • STYLIZACJA BRWI i RZĘS

  7 usług

  • farbowanie + rysunek brwi + regulacja

   geometria brwiPerfekcyjne brwi to podstawa dobrego wyglądu. Odpowiednio wyregulowane, uniesione i wypełnione kolorem dają oku oraz całej twarzy efekt liftingu. Podstawą stworzenia idealnego kształtu brwi jest geometria - czyli wymierzenie proporcji brwi względem kształtu twarzy.Farbka do brwi to produkt do koloryzacji o łagodnym działaniu i wysokiej pigmentacji. Dzięki niej możemy zyskać bardziej wyraziste spojrzenie ale też przyciemnić naturalnie jasne włoski. Produkt nie zmienia koloru brwi permanetnie. Działa w sposób zbliżony do henny. Pozwala też optycznie zagęścić brwi.

   110,00zł

   1g

  • Henna pudrowa + rysunek brwi+ regulacja

   geometria brwiPerfekcyjne brwi to podstawa dobrego wyglądu. Odpowiednio wyregulowane, uniesione i wypełnione kolorem dają oku oraz całej twarzy efekt liftingu. Podstawą stworzenia idealnego kształtu brwi jest geometria - czyli wymierzenie proporcji brwi względem kształtu twarzy.Brow Xenna - często nazywana henna pudrową zawładnęła sercami wielu klientek. Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest henna pudrowa śpieszymy z poodpowiedzią, iż jest to naturalna sproszkowana henna , której głownym zadaniem jest odbudowa i regeneracja włosa. Już po pierwszych dwóch- trzech zabiegach zauważysz różnicę w ich wyglądzie a co bardzo istotne zauważysz nowe wyrastające włoski.

   110,00zł

   1g

  • Laminacja brwi z farbka + regulacja

   Laminacja brwi to zabieg, który przyczynia się do wzmocnienia włosów, nadaje im objętości oraz dzięki niej możemy nadać upragniony kształt brwi, zwłaszcza w przypadku niesfornych włosków.

   160,00zł

   1g

  • laminacja rzęs

   160,00zł

   1g

  • Pakiet farbowanie brwi i rzęs

   160,00zł

   1g 30min

 • DLA PANÓW

  4 usługi

  • Manicure męski

   Manicure męski w Warszawie, która słynie z mieszkańców dbających o wygląd, to nic nadzwyczajnego, a wręcz oczekiwanego. Każdy mężczyzna powinien zdecydować się na przeprowadzenie takiego zabiegu kosmetycznego, ponieważ w ten sposób Twoje paznokcie będą schludne i czyste. Tyczy się to nie tylko przedstawicieli firm biznesowych, ale też mężczyzn, którzy chcą się czuć dobrze w swoim ciele. Zaniedbane paznokcie mogą odstraszyć partnerów, potencjalnych pracodawców, ale też znajomych, więc przygotowany dla Ciebie zabieg z pewnością może Ci się przydać.

   80,00zł

   1g

  • Pedicure japoński męski

   Pedicure japoński zalecany jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche i rozdwajające się. Zabieg polega na szybkim wcieraniu w płytkę paznokcia pasty zawierającej witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z M.Japońskiego. Podczas wcierania pasty, składniki odżywcze wnikają w warstwy płytki paznokcia, czyniąc go zdrowszym. Na zakończenie manicure japońskiego, w odpowiednio przygotowane paznokcie wcierany jest puder o lekko różowym zabarwieniu, który zabezpiecza płytkę paznokcia przed wypłukaniem wtartych przed chwilą składników i jednocześnie nadaje paznokciom różowy odcień i lustrzany połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni.

   160,00zł

   1g 30min

  • Pedicure kwasowy (callus peel) męski

   Twarda i popękaną skóra stóp to problem wielu z nas. Zrogowaciały naskórek jest nieestetyczna, a w zaawansowanym stopniu jest źródłem dyskomfortu. Pedicure kwasowy przynosi natychmiastowy i długotrwały efekt.CZYM RÓŻNI SIĘ PEDICURE KWASOWY OD ZEYKŁEGO ? Klasyczny pedicure kosmetyczny to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny przywracający piękny wygląd stopom oraz paznokciom. Tego typu zabieg przynosi ulgę zmęczonym stopom, poprawia wygląd paznokci i nawilża skórę.Pedicure kwasowy (zwany też callus peel) obejmuje szerszy zakres pielęgnacji. Podczas zabiegu niweluje się problem pękających pięt. Usuwanie zrogowacenia uzupełnienione jest tutaj zabiegiem złuszczającym opartym na naturalnych kwasach : cytrusowych , winny oraz mleczny , które pozwalają skutecznie i szybko usunąć zalegający naskórek.KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z KWASOWEGO PEDICURE ?Praktycznie każdy. Polecany jest osobą mających problem z nagromadzonym naskórkiem i pękającymi piętami. Przeciwskazania do jego wykonania to : - ciąża , laktacja - cukrzyca, skaleczenia - grzybica oraz łuszczyce stóp.EFEKT PEDICURE KWASOWEGO ?Efekt gładkich stóp utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku klasycznego pedicure. Ma właściwości nie tylko upiększające ale również lecznicze.JAK CZĘSTO MOŻNA KORZYSTAĆ Z TEGO ZABIEGU?Zalecana przerwa między sesjami pedicure kwasowego to ok - 3 tygodnie.

   180,00zł

   1g 30min

  • Pedicure męski

   Pedicure już dawno przestał być zabiegiem dedykowanym tylko paniom. Panowie coraz częściej zdają sobie sprawę z faktu, że prawdziwy mężczyzna jest zadbany od stóp do głowy – dosłownie. Dlatego coraz częściej przywiązują uwagę właśnie do wyglądu stóp. Samodzielna pielęgnacja tych części męskiego ciała bywa uciążliwa, wymaga sporych umiejętności i wiedzy. Z tego powodu coraz więcej panów decyduje się na profesjonalną pielęgnację stóp w gabinetach kosmetycznych.To słuszna decyzja, bo dzięki temu męskie stopy silnie zyskują na urodzie i zdrowiu: stają się miękkie, dobrze nawilżone i wypielęgnowane; wrastające paznokcie znajdują się pod kontrolą i przestają dokuczać; płytka paznokciowa uzyskuje ładny kształt i połysk; likwidowane są modzele i zrogowaciały naskórek; mniej się pocą – a tym samym zmniejsza się lub znika problem przykrego zapachu skarpetek lub obuwia; stają się bardzo atrakcyjnym elementem ciała każdego pana.Pamiętajmy, że wypielęgnowane stopy to wyraźny sygnał dla otoczenia: jestem nowoczesny i dbam o siebie.

   150,00zł

   1g 30min

 • PAKIETY PREZENTOWE

  1 usługa

  • Pakiet Beauty standard

   600,00zł

   5min

Nasze portfolio

Udogodnienia

 • Parking

 • Internet (Wi-Fi)

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Zwierzęta dozwolone

 • Przyjazne dla dzieci

Opinie

Opinie, przy których widoczny jest znacznik „Zweryfikowany użytkownik Booksy” to opinie, co do których Booksy zapewnia, że pochodzą od zarejestrowanych użytkowników Booksy, którzy faktycznie skorzystali z danej usługi. Wyłącznie po zrealizowaniu danej usługi, zarejestrowany użytkownik Booksy uzyskuje możliwość opublikowania opinii.

5.0/5

Na podstawie 813 opinii

 • 5

  812

 • 4

  1

 • 3

 • 2

 • 1

MANICURE Z BAZĄ KAUCZUKOWĄ

pracownik: Shery

Jak zawsze super!

MANICURE KLASYCZNY

pracownik: Shery

Bardzo starannie i ladnie zrobiony manicure japonski. Polecam 🙂

MANICURE KLASYCZNY

pracownik: Shery

Super, bardzo polecam Shery!!

Odpowiedź: cze 26, 2024

Beauty Center By Ann

Dziękujemy, zapraszamy ponownie.

laminacja rzęs

pracownik: Julita

Polecam z całego serducha, miło, pięknie i wspaniale :)))

Odpowiedź: cze 26, 2024

Beauty Center By Ann

Dziękujemy, zapraszamy ponownie.

PEDICURE KWASOWY (callus peel)

pracownik: Ania P.

Pedicure wykonany bardzo dokładnie i delikatnie. Jestem bardzo zadowolona i polecam!!!

Odpowiedź: cze 26, 2024

Beauty Center By Ann

Dziękujemy, zapraszamy ponownie.

PEDICURE HYBRYDOWY FRENCH

pracownik: Ania P.

Super jak zawsze!

Odpowiedź: cze 26, 2024

Beauty Center By Ann

Dziękujemy, zapraszamy ponownie.

Makijaż wieczorowy/okolicznościowy

pracownik: Julita

Bardzo bardzo polecam! Makijaż cudowny i do tego trzymał się cały wieczór!

Odpowiedź: cze 26, 2024

Beauty Center By Ann

Dziękujemy, zapraszamy ponownie.

MANICURE Z BAZĄ KAUCZUKOWĄ

pracownik: By Anna

French idealny

Odpowiedź: maj 25, 2024

Beauty Center By Ann

❤️

MANICURE HYBRYDOWY

pracownik: Aleksandra

Profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam i wracam! 😊

HYALUAL Clarifying Peel

pracownik: ANIA KOSMETOLOG

Mój pierwszy zabieg na twarz w Salonie, ale na pewno nie ostatni. Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, w przyjemnej atmosferze. Pani Ania doradziła ... Pokaż więcej

Odpowiedź: cze 26, 2024

Beauty Center By Ann

Dziękujemy, zapraszamy ponownie.

Komplet! Manicure z bazą kauczukową + pedicure ...

pracownik: Ania P.

Ania P pełen profesjonalizm 😊 Czas spędzony na bardzo przyjemnej rozmowie. Opieka nad klientem na najwyższym poziomie! Prócz tego, że mam przepięknie... Pokaż więcej

PEDICURE KWASOWY (callus peel)

pracownik: Aleksandra

Wszystko w jak najlepszym porządku pani po mimo , że się spóźniłam ponad 15minut miła i uśmiechnięta. Polecam z czystym sumieniem:)

MANICURE Z BAZĄ KAUCZUKOWĄ

pracownik: Aleksandra

Bardzo dziękuję za piękną stylizację paznokci!

6- etapowe oczyszczanie wodorowe

pracownik: ANIA KOSMETOLOG

Oczyszczanie wodorowe 5* dziękuję.

MANICURE Z BAZĄ KAUCZUKOWĄ

pracownik: Aleksandra

Bardzo staranny i piękny manicure hybrydowy

Pojedynczy zabieg LPG M6

pracownik: Ania P.

Cudowne miejsce❤️ Miła atmosfera, pełny relaks, przesympatyczna Pani Ania, jestem bardzo zadowolona z zabiegów (endermologia) Polecam gorąco salon😊...

Laminacja brwi z farbka + regulacja

pracownik: Ania P.

Jestem bardzo zadowolona z usługi wykonanej przez panią Anię-laminacja brwi z farbką i regulacją. Po zabiegu brwi wyglądają pięknie i naturalnie, tak ... Pokaż więcej

MANICURE Z BAZĄ KAUCZUKOWĄ

pracownik: Aleksandra

Jak zwykle bardzo profesjonalnie z niezwykłą dokładnością a przy tym w przemiłej atmosferze Zawsze wracam z przyjemnością.

MANICURE Z BAZĄ KAUCZUKOWĄ

pracownik: Aleksandra

Super obsługa i paznokcie!

Odpowiedź: kwi 2, 2024

Beauty Center By Ann

Dziękujemy, zapraszamy ponownie.

MANICURE KLASYCZNY

pracownik: Aleksandra

Jestem bardzo zadowolona z manicure z bazą kauczukową - było szybko sprawnie i dokładnie , polecam bardzo!

Odpowiedź: mar 29, 2024

Beauty Center By Ann

Dziękujemy, zapraszamy ponownie.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • ...
 • 41
Beauty Center By Ann - Warszawa - Zarezerwuj Wizytę Online - Ceny, opinie, zdjęcia (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Errol Quitzon

Last Updated:

Views: 5690

Rating: 4.9 / 5 (79 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Errol Quitzon

Birthday: 1993-04-02

Address: 70604 Haley Lane, Port Weldonside, TN 99233-0942

Phone: +9665282866296

Job: Product Retail Agent

Hobby: Computer programming, Horseback riding, Hooping, Dance, Ice skating, Backpacking, Rafting

Introduction: My name is Errol Quitzon, I am a fair, cute, fancy, clean, attractive, sparkling, kind person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.